Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /header.php:1) in /header.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /header.php:1) in /header.php on line 1
PUSTE.COM.PL - puste tonery i puste tusze do drukarek zbieraj razem z nami

Projekt puste.com.pl - „NIE WYRZUCAJ JAK LECI PUSTYCH KARTRIDŻY I TONERÓW DO ŚMIECI” - zbieramy puste tonery i puste tusze

puste tonery puste tusze zamiennik

Jakie puste zbierać ? > lista pustych tonerów i tuszy < kliknij na link

W zamieszczonej powyżej liście znajdziecie Państwo zdjęcia jak i opisy pustych kartridzy, tonerów. Lista pustych pomoże w zidentyfikowaniu tonerów i tuszy, które należy zbierać. Zbieramy puste tonery i tusze następujących producentów: hp, samsung, lexmark, canon, brother, epson, xerox, minolta, dell.

Punktujemy:

• Oryginalne kartridże oraz tonery
• Kartridże producentów takich jak HP, Canon, Lexmark
• Tonery firm takich jak HP, Samsung, Brother, Minolta, Lexmark ...
• Zamienniki tuszy i tonerów
• regenerowane tusze i tonery
• chińskie tusze i tonery 100% new.

puste tonery puste tusze puste tusze
puste tonery puste tusze puste tusze


Nie punktujemy:

• Uszkodzonych kartridży oraz tonerów
• Kartridży producentów takich jak Epson, Brother
• Tonerów firmy Xerox, Kyocera, Oki.
• Kartridży i tonerów od bardzo starych drukarek powyżej 5 lat
• Wkładów od kserokopiarek


puste tonery puste tusze puste tusze


Jak segregować puste i jak przygotować paczkę ?

Magazynując puste do momentu wysłania bardzo prosimy, aby były odłożone w bezpiecznym miejscu np. osobne pomieszczenie w szkole, w szatni. Należy ograniczyć możliwość uszkodzenia i ingerencji innych osób niezwiązanych ze zbiórką pustych.

Pudło z pustymi powinno ważyć do 30kg maxymalnie. Średnio jeden toner waży ok. 500g a tusz/ kartridż waży ok 40g.

W momencie wysyłki lub przekazania pustych prosimy o posegregowanie tuszy i tonerów tak, aby znajdywały się one w osobnych pudłach. Prawidłowe przygotowanie paczki dla kuriera lub dla naszych pracowników ułatwi odbiór pudeł i ograniczy uszkodzenie pustych. Poniżej przedstawiamy zdjęcia jak spakować paczkę. W karton należy włożyć folię, zabezpieczy ona przed rozlaniem się tuszu do pudełka. Wewnątrz kartridży są resztki tuszu, więc kiedy kurier zabierze paczkę folia zatrzyma tusz i paczka nie ulegnie zabrudzeniu.
Bardzo prosimy i zwracamy na to szczególną uwagę - aby tusze do drukarek atramentowych i tonery do drukarek laserowych posegregować osobno. Kiedy tusze i tonery włożymy do tego samego pudełka, podczas przewozu tonery zabrudzą się tuszem co prawdopodobnie doprowadzi do ich uszkodzenia.
puste tonery puste tusze puste tusze puste tusze

Im mniej powstanie uszkodzeń pustych, tym więcej sprawnych tuszy i tonerów trafi do nas, a co się z tym wiąże – SZKOŁA OTRZYMA WIĘKSZĄ ILOŚĆ PUNKTÓW.

Jak " NIE " pakować pustych do pudełka - tak powstają uszkodzenia.


puste tonery

Jak " NIE " pakować tonerów i tuszy do pudełek


Pakując puste tonery prosimy wkładać je bez pudełek, pozostawić w czarnej folli bądź folii bąbelkowej. Nie uszkodzą się a dodatkowo zmniejszy się przestrzeń w pudełku, które potem odbierze kurier. Pakując kartridże, tusze prosimy również o wyjęcie je z pudełek.
puste tonery puste tonery puste toneryWszelkie pytania, propozycje, uwagi prosimy kierować do nas na maila badź prosimy o kontakt telefoniczny.

skup pustych tonerw

Copyright © 2012 Projekt puste.com.pl | blacktoner.pl | Wszelkie Prawa Zastrzezone. | Polityka cookie

chipy do tonerow, papier fotograficzny, skup pustych tonerow i tuszy, tonery, tusze, kartridże