Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /header.php:1) in /header.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /header.php:1) in /header.php on line 1
PUSTE.COM.PL - puste tonery i puste tusze do drukarek zbieraj razem z nami

Projekt puste.com.pl - „NIE WYRZUCAJ JAK LECI PUSTYCH KARTRIDŻY I TONERÓW DO ŚMIECI” - zbieramy puste tonery i puste tusze   Lata doświadczenia w branży związanej ze sprzedażą materiałów do eksploatacji drukarek laserowych oraz atramentowych pokazały nam drogę, jaką powinniśmy kroczyć, aby wspierać działania związane z ekologią i ochroną środowiska. Właśnie tymi doświadczeniami chcemy się z Państwem podzielić.

   Zajmujemy się odbiorem od klientów zużytych tonerów, kartridży, zamienników, tuszy stosowanych w drukarkach laserowych oraz atramentowych. Projekt puste.com.pl, który zapoczątkowaliśmy ma na celu szeroką pojętą edukację ekologiczną związaną z recyklingiem odpadów pochodzących z drukarek (czyli tonerów i kartridży). W związku z powyższym w pierwszej kolejności o pomoc poprosiliśmy placówki szkolne oraz gimnazjalne, ponieważ to właśnie dzieci oraz młodzież mają największą siłę przebicia i do nich należy kreowanie przyszłości.

   Obecnie wyrzuca się do koszy na śmieci ok. 75% zużytych tonerów i kartridży zbudowanych z plastiku oraz zawierających łatwo wydostające się na zewnątrz resztki szkodliwego proszku i tuszu. Na całkowity rozkład tego typu odpadów trzeba czekać kilkaset lat. Nie pozwólmy na to !!! Nie wystarczy jedynie naprawiać skutki niewłaściwych zachowań, ale przede wszystkim należy zapobiegać pojawianiu się kolejnych zmieniając ludzką świadomość – pobudzać wyobraźnię i zamieniać ją w aktywne działania.

Pamiętaj :

"NIE WYRZUCAJ JAK LECI PUSTYCH KARTRIDŻY I TONERÓW DO ŚMIECI"

Organizator Projektu Puste.com.pl

skup pustych tonerw

Copyright © 2012 Projekt puste.com.pl | blacktoner.pl | Wszelkie Prawa Zastrzezone. | Polityka cookie

chipy do tonerow, papier fotograficzny, skup pustych tonerow i tuszy, tonery, tusze, kartridże