Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /header.php:1) in /header.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /header.php:1) in /header.php on line 1
PUSTE.COM.PL - puste tonery i puste tusze do drukarek zbieraj razem z nami

Projekt puste.com.pl - „NIE WYRZUCAJ JAK LECI PUSTYCH KARTRIDŻY I TONERÓW DO ŚMIECI” - zbieramy puste tonery i puste tusze


Najczęściej zadawane pytania:

1. Jak przystąpić do Projektu ?
Prosimy o wysłanie informacji o chęci przystąpienia do Projektu na adres puste@puste.com.pl. Na mail prześlemy informację zwrotną zawierającą niezbędne informacje o Projekcie, a także formularz zgłoszeniowy oraz regulamin. Po podpisaniu formularza, prosimy o odesłanie w formie skanu lub zdjęcia na nasz adres email.

2. Kto odbiera zebrane tonery i tusze ze Szkół i na czyj koszt?
Zebrane puste tonery, tusze, kartridże oraz zamienniki odbiera od Szkoły kurier bądż pracownicy Projektu puste.com.pl, tylko i wyłącznie na koszt organizatora Projektu.

3. Czy Szkoła ponosi jakiekolwiek koszty związane z prowadzeniem zbiórki?
Szkoła nie ponosi żadnych kosztów związanych z prowadzeniem zbiórki.

4. Jak często są odbierane zgromadzone w Szkole zużyte tonery, tusze oraz czy Szkoła otrzymuje pojemniki do ich segregacji ?
Wszystko zależy od tego ile Szkoła uzbiera pustych. Jeżeli będzie to kilka pudełek kartonowych ważących do 30 kg jeden, można od razu nas o tym poinformować. My już wszystko zaplanujemy i odbierzemy. Jeżeli jest to jedna paczka z kilkoma tonerami i tuszami będziemy czekali do momentu, kiedy uzbiera się więcej i wtedy odbierzemy. Szkoła sama musi zorganizować pudełka kartonowe, np. z hurtowni spożywczej lub ze sklepu RTV - tam maja duże pudełka.

5. Jak przygotować przesyłkę do wysłania i jak pakować ?
Ten punkt jest szczegółowo opisany po adresem www.puste.com.pl/cozbierac.php. Prosimy postępować według instrukcji i opisów.

6. Czy zbierają Państwo tusze i tonery oryginalne czy zamienniki ?
Tak zbieramy kartridże i tonery - oryginalne, zamienniki, regenerowane, chińskie 100% NEW.

7. Czy należy zbierać puste pojemniki od kserokopiarek?
Przykro nam, ale puste pojemniki do większości kserokopiarek nie podlegają recyklingowi. Puste pojemniki do kserokopiarek są niepunktowane.

8. Ile punktów jest za kartridż ile za toner?
Nie możemy jasno określić ile punktów szkoła otrzyma za puste. Każdy pusty oceniany jest pod względem czy jest to: oryginał czy zamiennik, czy jest regenerowany czy uszkodzony. Po stwierdzeniu jaki jest dany pusty określamy jego cene i przyznajemy punkty. Puste uszkodzone lub puste których nie zbieramy lista podana jest na naszej stronie - są niepunktowane. Puste takie jak oryginalne są najwyżej punktowane.

9. Czy szkoła otrzyma pudełka, plakaty ?
Pudełka szkoła musi zorganizować we własnym zakresie. Zbierając puste jesteśmy przekonani że znajdzie się duże pudełko w które można odkładać puste. Plakaty szkoła może pobrać z naszej strony internetowej. Na dzień dzisiejszy nie wysyłamy plakatów do szkół.

10. Czy w przypadku, kiedy Szkoła uzbiera zbyt małą ilość punktów, aby wymienić je na nagrody, przechodzą one na kolejną edycję Projektu czy przepadają?
Tak jak najbardziej. W przypadku, kiedy Szkoła uzbiera za mało punktów (np. dołączy w połowie zbiórki i nie będzie miała szans na uzbieranie większej ilości) przechodzą one na kolejną edycję.

11. Jakie nagrody za zebrane „puste” otrzymuje Szkoła?
Są trzy kategorie nagród: sprzęt sportowy, sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy. Szkoła również może zaproponować nagrody, jakie chciałaby dostać – jesteśmy otwarci na takie propozycje. Szkoła, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma dodatkową nagrodę niespodziankę.

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi prosimy kierować do nas na maila badź prosimy o kontakt telefoniczny.

skup pustych tonerw

Copyright © 2012 Projekt puste.com.pl | blacktoner.pl | Wszelkie Prawa Zastrzezone. | Polityka cookie

chipy do tonerow, papier fotograficzny, skup pustych tonerow i tuszy, tonery, tusze, kartridże